O nás

V našich životoch sa zaujímame o zdravé potraviny, zdravý životný štýl, dávame prednosť skutočnej kvalite a vážime si každého, komu slovo zodpovednosť nie je cudzie. Každého človeka, každého výrobcu, malého aj veľkého, ktorý vie, čo znamená byť zodpovedný.

Máme radi bio potraviny a eko prístup k životu. Ale ako sa hovorí, najskôr preveruj a potom dôveruj. Nie všetko, čo sa tvári zdravé, je aj zdravé.


Tieto slová by si mal uvedomiť každý. Sami vidíme, akými zmenami prechádza naša planéta a aké prejavy sú s nimi spojené. Zaujímajme sa, hľadajme riešenia a hlavne komunikujme.

A práve pre komunikáciu sme sa rozhodli vytvoriť túto stránku, kde sa budeme, ako už z názvu stránky vyplýva, venovať téme BIO a EKO. Prinesieme Vám zaujímavé články, novinky, tipy a hlavne budeme radi, ak sa s nami podelíte aj o Vaše postrehy, ktoré spracujeme a pošleme do sveta. Do sveta, na ktorom by nám všetkým malo záležať.

Rád píšeš články na tému BIO&EKO a zaujímaš sa o svoje prostredie? Ozvi sa nám cez kontaktný formulár a pusti svoje myšlienky do sveta.

Páči sa Vám myšlienka nášho BIO&EKO magazínu? Máte kvalitné a zaujímavé produkty? Ozvite sa nám cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na Vás.