Poď s nami tvoriť obsah magazínu Naše Bio&Eko

Keď sme zakladali online magazín Naše Bio&Eko, chceli sme vytvoriť miesto, ktoré bude inšpiráciou. Inšpiráciou, ako by sme mohli malými krokmi aj náš každodenný život premeniť na ekologický. Hľadáme, čítame, učíme sa, skúšame a píšeme… a vy viete, že u nás neexistuje “jednosmerka” pre informácie. Posielate nám zaujímavé tipy, dávate rady a presne o tom je Naše Bio&Eko. Navzájom sa inšpirovať na ceste za zodpovedným životom.

Tvoj vlastný priestor, tvoj vlastný blog

Náš online magazín rastie a my v ňom chceme dať priestor každému, kto sa zaujíma o svoje životné prostredie. Blog predstavuje priestor venovaný všetkým, ktorí sa chcú podeliť o svoju eko cestu, bio život, ekologickú domácnosť, či zamyslenia sa nad aktuálnymi témami.

V písaní budeš máte voľnú ruku a to, či sa pod článok podpíšeš tvojím skutočným menom alebo umeleckým eko pseudonymom, záleží len na tebe. Pripojiť môžeš aj fotografie zo svojej cesty.

Nájdeš sa v týchto otázkach?

Spravil si rozhodnutie, že sa viac nechceš podieľať na ničení našej planéty?

Igelitové tašky, jednorazové plasty, slamky, vatové tyčinky, plytvanie potravinami, rozmarné nakupovanie, fast fashion už viac nemajú miesto v tvojom živote?

Kto alebo čo ťa inšpiruje? Prečo si sa vydal na zodpovednú cestu?

Čo sa v tvojom živote zmenilo?

Organizuješ zaujímavé akcie? SWAP-y, prednášky, výstavy, kurzy, čistenie prírody?

Vytvoril si bio či eko značku, na ktorú si hrdý?

Recykluješ a vymýšľaš ako vdýchnuť druhý život veci, ktorá už doslúžila?

Buduješ komunitné centrum, ktoré si zaslúži pozornosť?

Poznáš vo svojom okolí niekoho s inšpiratívnym príbehom?

Možno si to ani neuvedomuješ, možno si povieš, že tvoje “malé” kroky či názory nikoho nezaujímajú. Ale nie je to tak, každý môžeme byť inšpiráciou. My sme náš online magazín založili iba pred rokom a predsa si tu u nás, spolu s ďalšími viac ako 16tisícmi ľudí, ktorí sa zaujímajú. A to je na tom to úžasné.

Chceš tvojím bio&eko príbehom inšpirovať aj ostatných? Ozvi sa nám cez kontaktný formulár a začni písať svoj vlastný blog.

Najnovšie v blogu

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame.