O nás

V online magazíne Naše Bio&Eko prinášame novinky, rozhovory a inšpirácie zo sveta Bio&Eko. Zaujímame sa o zdravé potraviny, zdravý životný štýl, dávame prednosť skutočnej kvalite a vážime si každého, komu slovo zodpovednosť nie je cudzie. Každého človeka, každého výrobcu, malého aj veľkého, ktorý vie, čo znamená byť zodpovedný.

Náš cieľ

Našim cieľom je vytvoriť miesto pre vzájomné inšpirovanie sa na ceste za zodpovedným životom. Častokrát máme pocit, že ako jednotlivci toho veľa nezmôžeme, sami nič nezmeníme. Sme ale presvedčení o tom, že zmena musí vychádzať z nás, z ochoty možno niečo obetovať, ale zároveň tak prispieť k pozitívnej zmene.

Počas tvorby nášho magazínu sa každý deň presviedčame o tom, že na Slovensku máme šikovných ľudí a spoločnosti, ktorým na našom životnom prostredí záleží. A práve ich príbehy vám radi prinášame.

“Vážme si, čo nám príroda dáva a chráňme si jej krásu.”


Tieto slová by si mal uvedomiť každý. Sami vidíme, akými zmenami prechádza naša planéta a aké prejavy sú s nimi spojené. Zaujímajme sa, hľadajme riešenia, komunikujme a navzájom sa inšpirujme na ceste za zodpovedným životom.

Možnosť podporiť nás

Online magazín Naše Bio&Eko sme založili v roku 2019 s cieľom vytvoriť miesto pre vzájomné inšpirovanie sa na ceste za zodpovedným životom. Otvárame témy, ktoré nie vždy dostávajú priestor v ostatných médiách, prinášame tipy ako rozumne skĺbiť náš každodenný život s ohľadom na životné prostredie a podporujeme viacero projektov neziskových organizácií, občianskych združení a iniciatív.

Viete, že u nás neexistuje “jednosmerka” na informácie a radi nám sami posielate aj vaše skúsenosti, inšpirácie a námety na články. Vytvorili sme otvorenú platformu a do tvorby obsahu online magazínu sa môže zapojiť každý prostredníctvom tvorby vlastného blogu a tešíme sa, že už viacerí z vás využili túto možnosť a rozhodli sa inšpirovať aj ostatných.

Viacerí z vás sa na nás obraciate s otázkou, akým spôsobom nás môžete podporiť. Veľmi si vážime ochotu pomôcť nám a preto sme sa rozhodli vytvoriť možnosť podpory prostredníctvom zaslania darcovskej sms. Vďaka vašej pomoci tak budeme môcť tvoriť väčšie edukatívne kampane zamerané na podporu zodpovedného života, šíriť povedomie o potrebe chrániť naše životné prostredie, podporovať projekty, ktoré si vďaka svojmu zameraniu zaslúžia našu pozornosť, ale aj napríklad zlepšovať technickú stránku nášho online magazínu.

Ak sa vám páči naša práca a filozofia online magazínu Naše Bio&Eko, podporiť nás môžete hodnotou 3 € alebo 10 € zaslaním sms na skrátené telefónne číslo 8877 v tvare: NASEBIOEKO (medzera) 3 alebo NASEBIOEKO (medzera) 10.

Príklad SMS odoslanej na číslo 8877: NASEBIOEKO 3

Cena spätnej sms je v hodnote 3 € alebo 10 € podľa výšky vami zvoleného príspevku. Túto službu pre nás technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o.

Pripojte sa k nám

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame alebo nám zanechajte vašu emailovú adresu, na ktorú vám radi zašleme prehľad našich článkov a noviniek.

Ak sa zaujímate o svoje životné prostredie, premieňate svoju domácnosť na ekologickú, chcete sa podeliť o váš eko príbeh alebo chcete s nami pravidelne tvoriť obsah nášho magazínu, pozrite sa na stránku Inšpirujem a pustite svoje myšlienky do sveta.

Páči sa Vám myšlienka nášho Bio&Eko magazínu? Máte záujem o spoluprácu? Ozvite sa nám cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na Vás.

Naše najnovšie články

Partneri