O nás

V online magazíne Naše Bio&Eko prinášame novinky, rozhovory a inšpirácie zo sveta Bio&Eko. Zaujímame sa o zdravé potraviny, zdravý životný štýl, dávame prednosť skutočnej kvalite a vážime si každého, komu slovo zodpovednosť nie je cudzie. Každého človeka, každého výrobcu, malého aj veľkého, ktorý vie, čo znamená byť zodpovedný.

Náš cieľ

Našim cieľom je vytvoriť miesto pre vzájomné inšpirovanie sa na ceste za zodpovedným životom. Častokrát máme pocit, že ako jednotlivci toho veľa nezmôžeme, sami nič nezmeníme. Sme ale presvedčení o tom, že zmena musí vychádzať z nás, z ochoty možno niečo obetovať, ale zároveň tak prispieť k pozitívnej zmene.

Počas tvorby nášho magazínu sa každý deň presviedčame o tom, že na Slovensku máme šikovných ľudí a spoločnosti, ktorým na našom životnom prostredí záleží. A práve ich príbehy vám radi prinášame.

“Vážme si, čo nám príroda dáva a chráňme si jej krásu.”


Tieto slová by si mal uvedomiť každý. Sami vidíme, akými zmenami prechádza naša planéta a aké prejavy sú s nimi spojené. Zaujímajme sa, hľadajme riešenia, komunikujme a navzájom sa inšpirujme na ceste za zodpovedným životom.

Pripojte sa k nám

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame alebo nám zanechajte vašu emailovú adresu, na ktorú vám radi zašleme prehľad našich článkov a noviniek.

Ak sa zaujímate o svoje životné prostredie, premieňate svoju domácnosť na ekologickú, chcete sa podeliť o váš eko príbeh alebo chcete s nami pravidelne tvoriť obsah nášho magazínu, pozrite sa na stránku Inšpirujem a pustite svoje myšlienky do sveta.

Páči sa Vám myšlienka nášho Bio&Eko magazínu? Máte záujem o spoluprácu? Ozvite sa nám cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na Vás.

Naše najnovšie články

Partneri